28 maja 2024

Oczyszczacz powietrza w przedpokoju mieszkania – czy warto?

3 min read
czyste powietrze

Czy wiesz, że Polska, jak i polskie miasta, zajmują czołowe miejsca w rankingu najbardziej zanieczyszczonych w Unii Europejskiej? Wpływ na to ma w dużej mierze powszechnie używany węgiel, a także stosowanie nieekologicznych sposobów na ogrzewanie prywatnych domów. Smogu w sezonie grzewczym nie trzeba nawet czuć, ponieważ widać go gołym okiem. Samo zjawisko smogu byłoby nieszkodliwe, gdyby nie zawarte w nim szkodliwe pyły zawieszone.

Pyły zawieszone, jak również inne zanieczyszczenia dostają się także do naszych domów i mieszkań. Na szczęście rozwój technologii świetnie radzi sobie także z tym problemem, wszystko to za sprawą coraz popularniejszych urządzeń jakimi są oczyszczacze powietrza.

Oczyszczacze powietrza- dlaczego warto wpisać je na listę TOP rzeczy, które warto mieć w domu?

Dobrej klasy oczyszczacze powietrza, w których zastosowano wieloetapową filtrację, jak np. oczyszczacze Vestfrost powietrza , są najlepszym sprzymierzeńcem do walki z zanieczyszczeniami powietrza. Eliminują takie zanieczyszczenia jak pochodzące ze smogu pyły zawieszone, alergeny, roztocza, kurz, sierść zwierząt, czy w przypadku urządzeń z jonizacją także wirusów i bakterii. Takie działanie to doskonała ulga dla osób cierpiących na alergie wziewne ,a także ogromna troska o zdrowie każdego człowieka. Oczyszczacze powietrza wspomagają rozwój najmłodszych a także wspierają zdrowy spokojny sen. Co więcej w miejscu, gdzie pracuje oczyszczacz powietrza z jonizatorem dzięki zmniejszeniu elektrostatyczności osadza się mniej kurzu na meblach, a powietrze jest zdecydowanie bardziej rześkie i świeże, także w pomieszczeniach, gdzie pracują urządzenia biurowe.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost- marka, która sprawdzi się w przedpokoju

Oczyszczacz powietrza musi być skuteczny i porządny, a filtracja wieloetapowa , dlatego najlepiej będzie postawić na sprawdzoną markę. Duńskie oczyszczacze powietrza Vestfrost choć na rynek zostały wprowadzone dopiero w 2021 roku, od razu zyskały sympatię użytkowników i recenzentów. Filtrują powietrze wieloetapowo przy wykorzystaniu filtra HEPA, węglowego, wstępnego, lampy UV a także jonizatora. Pracują bardzo cicho, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu, także w sypialni. Dzięki blokadzie rodzicielskiej oczyszczacze Vestfrost powietrza sprawdzą się również dobrze w pokoju dziecięcym. Duński producent na rynku wypuścił trzy różniące się powierzchnią oczyszczania i wydajnością, dlatego też jest o wiele łatwiej dopasować je do konkretnych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Prostota obsługi to także cenna cecha wśród użytkowników oczyszczaczy Vestfrost powietrza, specjalnie dedykowana aplikacji mobilna Tuya, jeszcze bardziej ułatwia cały proces. Kompaktowy kształt i designerski wygląd pozwala dopasować te oczyszczacze powietrza do niemal każdego wystroju i aranżacji wnętrza.

Oczyszczacz powietrza pozwala na wyeliminowanie zanieczyszczeń także tych które pochodzą ze smogu, dzięki czemu rośnie nasze samopoczucie, a we własnym domu możemy oddychać pełną piersią bez obaw o zagrożenia i narażenia zdrowia.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.