28 maja 2024

Lakier do starych parkietów od V33

2 min read

Lakier do starych parkietówFirma V33 przygotowała lakier do starych parkietów. Stosując go, nie ma już konieczności usuwania starego lakieru z podłogi. 

Wystarczy jedynie powierzchnię podłogi delikatnie zmatowić, co można wykonać samodzielnie. Specjalna technologia DIRECT PROTECT pozwala nałożyć akrylowy lakier bezpośrednio na odnawiany obszar. Co bardzo ważne, jako jedyny na rynku lakier, preparat produkowany przez V33 nadaje się również do zniszczonych laminowanych paneli.

Lakier do starych parkietów –  do jakich gatunków drewna się nadaje?

Lakier V33 sprawdza się na podłogach wykonanych z gatunków drewna europejskiego i egzotycznego, które wcześniej były lakierowane innymi produktami. Dla lepszego efektu wizualnego producent zaleca, aby dobrać aspekt zbliżony do wcześniejszego – produkt jest bezbarwny ale posiada trzy typy dające efekt matowy, satynowy lub wysokiego połysku.

Jak aplikować lakier?

Przed przystąpieniem do pracy drewno lub laminat powinny być nieznacznie przeszlifowane papierem ściernym i dokładnie odpylone. Łatwa aplikacja możliwa jest przy użyciu wałka lub pędzla, a co szczególnie wygodne
i oszczędzające czas, potrzebne są jedynie 3 godziny odstępu pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw. W ten sposób renowację podłogi w naszym mieszkaniu możemy wykonać w czasie weekendu lub nawet w jeden dzień.

Lakier Renowacyjny Do Parkietów V33 ma wszystkie cechy ważne dla lakieru do podłóg. Daje on trwałą powierzchnię, która odporna jest na uderzenia, plamy i ścieranie. Swoją pełną wartość użytkową uzyskuje po dwóch tygodniach od aplikacji, dlatego przez ten czas warto zachować ostrożność w eksploatacji podłogi.

Lakier do starych parkietów

Lakier do starych parkietów

5 thoughts on “Lakier do starych parkietów od V33

 1. Thɑnks a lot for giving everyone such a breathtaking chancе to rad critical rеviews from thiѕ site.

  It really is ѕo ⅼovely plus stuffed with amusement for
  me aand my office mates to search your web site really 3 times in one week to study the new things you
  willl have. And lastlү, I’m aⅼso actually happy with all the staggering tips
  annd Һintѕ yоu serve. Certain 2 areas in thiѕ post are without a doubt the best I’ve
  had.

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.