15 kwietnia 2024

Dom – miejsce, w którym czujesz się sobą

2 min read

Każdy z nas marzy o pięknie urządzonym domu czy mieszkaniu, w którym może odpocząć od trosk dnia codziennego. Z należytą starannością staramy dobierać do naszych „czterech kątów” firany, dodatki czy pościel, które najbardziej trafiają w nasz gust. Idealnie by było, gdyby rzeczy, które nam się podobają, były doskonałej jakości oraz idealnie się ze sobą komponowały, tworząc spójną całość.

Planując aranżacje wnętrza należy zastanowić się nad nim globalnie. Przemyśleć styl całego pomieszczenia oraz obiektu i skonfrontować to z naszymi upodobaniami. Na efekt końcowy ma wpływ wiele szczegółów np. aranżacja okna czy dodatki, które choć małe, często są decydującym elementem.

Gdzie szukać inspiracji?

Żyjemy w XXI wieku, więc dostęp do różnego rodzaju gadżetów wnętrzarskich mamy nieograniczony. Na szczególną uwagę zasługują jednak firmy z długoletnim stażem, które w swojej ofercie posiadają nie tylko gamę przydatnych i efektownych tekstyliów, ale również świadczą różnego rodzaju usługi dla domu.

Jeśli poszukujemy inspiracji do zmian w swoim otoczeniu, to jest jedno niepowtarzalne miejsce, gdzie z łatwością je odnajdziemy. To firma Anwo z Lublina, która oferuje szeroki asortyment dekoracji wnętrz ​w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego Anwo Lublin to również hurtownia pościeli. Firma posiada studio projektowe, które zapewnia również kompleksowe usługi tekstylnych aranżacji wnętrz – skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm (hoteli, restauracji, urzędów). Anwo oferuje stworzenie profesjonalnego projektu uwzględniającego preferencje i gust nawet najbardziej wymagających klientów. Firma udziela fachowej pomocy na każdym etapie: projektowania, wykonania i wykończenia.

Usługi świadczone przez firmę Anwo:

  • szycie firan i zasłon,
  • smart home,
  • rolety i żaluzje,
  • szereg różnego rodzaju inspiracji dla domu i firmy.

Anwo = profesjonalizm

Firmę Anwo Lublin cechuje indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego pracownicy osobiście dokonują pomiarów, wyceny kilku wybranych przez klienta wariantów oraz montażu dekoracji. Firma dba o najwyższą jakość świadczonych usług, w związku z tym do wykonywania wszelkich prac używa specjalistycznego sprzętu, m.in.: żelazka z generatorem pary, które pozwala zniwelować zagniecenia zawieszonej już firany czy najwyższej jakości, specjalistycznego sprzętu monterskiego.

Wszelkie informacje na temat asortymentu oraz świadczonych przez firmę Anwo usług znaleźć można na stronie https://anwo.com.pl. Istnieje również możliwość zobaczenia wielu ciekawych ekspozycji oraz skorzystania z usług firmy stacjonarnie w Lublinie przy ulicy Bursaki 18 a.

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.